Ciekawe opakowania krówek ślubnych

Ci, którzy organizują wesele, wiedzą że do zaplanowania jest całe mnóstwo atrakcji, począwszy od tortu, po upominkach dla gości kończąc. Upominki dla gości, to z reguły małe przedmioty, które jednak muszą być wymowne i mają na celu zachowanie w pamięci gości naszej weselnej uroczystości. Dobrym pomysłem na upominek dla gości jest podarunek w formie cukierka, a mianowicie krówki ślubnej.

Jak wyglądają krówki ślubne?

cukierki krówki ślubneWśród obecnie panujących ślubnych trendów jest umieszczanie na talerzach małego upominku dla gości weselnych. Z reguły są to słodycze, pięknie zapakowane w formie małego zestawu. Słodycze to pomysł uniwersalny, ponieważ nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Coraz częstszym trendem jest obdarzanie gości specjalnymi krówkami mlecznymi, zapakowanych w specjalne opakowania. W sklepach z asortymentem, takim jak krówki, dostępnych jest wiele wzorów opakowań do krówek. Każdy może tam stworzyć specjalne, spersonalizowane opakowanie, na przykład takie które będzie przedstawiać inicjały Państwa Młodych. W specjalnych sklepach o dużym asortymencie krówek możliwy jest także wybór spośród gotowych już wzorów nadruków, z napisami takimi jak “Kocham Cię” czy “Dziękujemy za przybycie” i ciekawym wzorem graficznym. Cukierki krówki ślubne kupuje się na wagę, a ich zaletą jest także to, że nie psują się one szybko, a z biegiem czasu zmieniają się z krówek ciągutek w kruche krówki. Nasi goście zatem będą mogli przechowywać je jeszcze jakiś czas, po zakończeniu wesela. 

Cukierki, w formie krówek ślubnych, nie tylko zadowolą naszych gości, ale także pięknie będą się prezentować na stołach. Wszystko to za sprawą ich dekoracyjnych opakowań. W specjalnym sklepie oferującym krówki mleczne, można wybrać nadruki na opakowania na krówki spersonalizowane, jak i możliwy jest zakup spośród  gotowych już wzorów.