Dobra zabawa na weselu

 

Gdy moja przyjaciółka organizowała swój ślub obiecałam jej, że w wielu sprawach jej pomogę. Jej narzeczony pracował wtedy za granicą i tak naprawdę została ona z tym wszystkim sama. A przecież nie jest to wcale łatwe zadanie.

Zespół w dobrej cenie na wesele

doświadczony zespół na wesele w BydgoszczyNa początku długo dyskutowałyśmy o muzyce jaka miała by być. Koleżanka uważała, że dobry byłby dj bo jednak mógłby zagrać wszystko to by się tylko chciało. A jednak zespół nie zagra wszystkiego. Ja twierdziłam jednak, że muzyka na żywo jest nieporównywalnie lepsza. Zresztą dj sprawdza się chyba bardziej na jakiś małych przyjęciach a to ma być przecież bardzo duże wesele. I wtedy znalazłam doświadczony zespół na wesele w Bydgoszczy w internecie. I pokazałam koleżance jak oni grają. Gdy ich zobaczyła powiedziała mi, że nie chce nawet szukać nikogo więcej i chce właśnie ten zespół. Zadzwoniłyśmy do nich od razu żeby zarezerwować termin. Chociaż do wesela było jeszcze sporo czasu to bałyśmy się, że taki zespół może mieć terminy zajęte nawet kilka lat do przodu. Na szczęście okazało się, że z rezerwacją nie było większego problemu. Zresztą krótko po tym pojechałam z koleżanką na spotkanie z tymi panami żeby uzgodnić jaki repertuar byłby najlepszy a także prowadzenie imprezy. W sumie było to bardzo miłe spotkanie. Koleżanka wybór muzyki zostawiła już profesjonalistom bo w końcu oni mają już takie doświadczenie, że nie ma co w to ingerować. I ten zespół okazał się strzałem w dziesiątkę.

W sumie to obojętnie z kim rozmawiałam na weselu to był naprawdę pod wrażeniem tego występu. Wszyscy podziwiali także warunki wokalne wokalisty. To wszystko pewnie był tak dobre bo jednak ci muzycy wszyscy skończyli odpowiednie szkoły i nie byli osobami z przypadku. Tylko byli doświadczonymi muzykami.

 Sprawdź też stronę: http://glambeat.pl