Domki dla 6 osób w Sarbinowie

Byłam mężatką już trzy lata i przyzwyczaiłam się do tej roli, jednak czasem brakowało mi takich wolnych chwil z przyjaciółkami. Kiedyś byłyśmy nierozłącznym zespołem, jednak wiadomo, jak pojawiają się dzieci, mąż i własna rodzina, to wszystko się tak jakoś samo oddala. Pomyślałam, że można jakoś odbudować nasze relacje.

Domek na wyjazd z przyjaciółkami

sarbinowo domki 6 osoboweZadzwoniłam do wszystkich dawnych przyjaciółek i umówiłyśmy się na kawę. Postanowiłyśmy, że musimy gdzieś wyjechać bez dzieci i w końcu sobie odpocząć. Od razu wyszukałam, czy Sarbinowo domki 6 osobowe nadal są jakieś wolne. Zależało mi na tym, ponieważ w Sarbinowie właśnie byłyśmy kiedyś całą ekipą pierwszy raz na samodzielnym wyjeździe. Udało mi się znaleźć domek w okolicach morza i w weekend z samego rana zapakowałyśmy się do dwóch samochodów i pojechałyśmy. Trafił nam się piękny i czysty domek, z różnymi atrakcjami, żeby nie nudziło nam się nawet w niepogodę. Były karty do gry i telewizja z filmami na płytach. Jednak nam najbardziej zależało na zwykłej rozmowie, opalaniu się i relaksie z dala od naszych codziennych obowiązków i trosk. Fajnie było tak po latach móc się zobaczyć,mimo, że każda z nas trochę się zmieniła, bo w końcu upływ czasu był widoczny i na zewnątrz i wewnątrz. Ale dalej miałyśmy ze sobą wspólny język. Najfajniej siedziało nam się przed domkiem na takich leżakach i plotkowało wieczorami. Domki były położone w pięknej i spokojnej okolicy.

Taki wypoczynek nam się przydał. Za rok znowu tutaj przyjedziemy i postanowiłyśmy, że będzie to taka nasza tradycja, żeby raz do roku jeździć tutaj razem. Lubię sprawdzone miejsca, przynajmniej wiem, że domki w Sarbinowie są zadbane i można sobie tutaj w spokoju odpoczywać nie martwiąc się o nic. Teraz to nawet i łazienki są w domkach.