Moja nowa ciążowa spódnica

Jestem w szóstym miesiącu ciąży, już nie mogę się doczekać, kiedy moje maleństwo przyjdzie na świat. Jednak jak to w tym okresie bywa, mój brzuch jest już tak duży, że nie mogę się zmieścić w żadne moje ubrania. Nadal chodzę do pracy, gdyż mój stan mi jeszcze na to pozwala. Potrzebuję nowych rzeczy, które będą eleganckie i w które bez problemu wejdę, postanowiłam, więc że się w takie zaopatrzę.

Spódnica idealna dla kobiety w ciąży

spódnica ciążowaW ostatni weekend wybrałam się z moim mężem na małe zakupu. Chciałam zakupić nowe rzeczy bym ładnie w nich wyglądała, mimo że jestem w ciąży. Mój mąż nie lubi tak jak ja długich tułaczek po sklepach z odzieżą, wysłałam go, więc na kawę. W centrum handlowym, do którego poszliśmy są dwa sklepy specjalnie dedykowane dla kobiet ciężarnych, udałam się do pierwszego, ale niestety nic w nim ciekawego nie znalazłam. Większość ubrań była albo za mała albo za duża, nie sądziłam, że tak trudno, w takim stanie, w jakim jestem, będzie mi znaleźć odpowiedni dla mnie rozmiar, wcześniej nigdy nie miałam podobnego problemu. W sklepie, w którym byłam, jako pierwszym oprócz braku rozmiarów ubrania były niezbyt eleganckie, na pewno nie pokazałabym się w takich w mojej pracy. Udałam się do następnego sklepu, w którym moja wymarzona spódnica ciążowa już na mnie czekała. Zobaczyłam ją od razu na wystawie sklepowej, modliłam się tylko by znalazł się odpowiedni na mnie rozmiar. Bardzo się ucieszyłam, kiedy okazało się, że mój rozmiar jest. Spódnica leżała na mnie świetnie.

Jestem bardzo zadowolona z moich ostatnich zakupów, w końcu mogę wyjść elegancko i w dodatku wygodnie ubrana. Oprócz spódnicy kupiłam jeszcze kilka innych rzeczy i pochwaliłam się wszystkim mojemu mężowi. Jego mina mówiła sama za siebie, widać było, że mimo mojej ciążowej nadwagi nadal go pociągam.