Naturalne stoliki kawowe z drewna

Mój ojciec był stolarzem, podobnie jak mój dziadek. ja przez bardzo długi czas usiłowałem uciec od tej tradycji rodzinnej, ale niestety nic z tego nie wyszło. Przez jakiś czas po skończeniu studiów pracowałem nawet w korporacji, jednak męczyło mnie codzienne wskakiwanie w garnitur. Brakowało mi poczucia, ze tworzę coś własnymi rękoma.

Dębowe stoliki kawowe

stoliki kawowe z naturalnego drewna dębowegoOjciec oczywiście czekał na mnie z otwartymi rękami w warsztacie. Bardzo chciał zostawić mi swój warsztat, nie chciał bowiem, aby jego dorobek się zmarnował. Zacząłem więc pracę i poczułem, ze niepotrzebnie od tego uciekałem, byłem stworzony do pracy stolarza. Bardzo lubię wytwarzać przydatne dla ludzi meble, jest w tym pewien element twórczy – a to, co tworzę jest bardzo namacalne. Miewam różne zamówienia, niektóre mniej, inne bardziej ciekawe, jednak najlepiej pamiętam zamówienie na stoliki kawowe z naturalnego drewna dębowego. Pewna kobieta po wielu latach pracy w korporacji postanowiła otworzyć kawiarnię. wyremontowała lokal i z polecenia trafiła do mnie z zamówieniem na stoliki kawowe. Bardzo zależało jej na tym, aby zrobione były z naturalnego dębu, chciała nadać swojej kawiarni charakter. Pamiętam, ze stoliki wykonałem wkładając w nie bardzo dużo serca. Włożyłem go tak dużo, że ta kobieta jest obecnie moją żoną i czasem zdarza się, ze siadamy przy jednym z tych stolików w jej kawiarni i wspominamy, jak się poznaliśmy właściwie z ich powodu.

Niejeden właściciel kawiarni pragnie, aby meble w jego lokalu były jak najwyższej klasy. Z tego względu doskonałym pomysłem jest zamówienie na przykład stolików kawowych u stolarza. Będziemy mieć pewność, że otrzymamy wysokiej jakości produkt zrobiony z naturalnego drewna, który na pewno będzie bardzo oryginalny i niepowtarzalny.