Obrotnica do wózków widłowych

Wózki widłowe i ładowarki teleskopowe są bardzo popularne w wielu firmach ze względu na swoje bardzo dobre właściwości ładunkowe i niską awaryjność. Są powszechnie używane na placach budowy, w magazynach i wszelkiego rodzaju fabrykach. Wózki i ładowarki, dzięki swym niewielkim rozmiarom i dużej zwrotności są powszechnie używane na halach i w zamkniętych pomieszczeniach.

Obrotnica na zamówienie

obrotnica do ładowarki na zamówienieStandardowe wózki i ładowarki operują widłami w pionie i w poziomie, jeżeli jednak potrzebujemy obrócić element transportowany – na przykład wysypać granulat ze skrzyni, jest na rynku specjalistycznym rozwiązanie dla tego problemu. Trwała i solidna obrotnica do ładowarki na zamówienie rozwiązuje ten problem idealnie. Dzięki zamkniętej obudowie może być wykorzystywana we wszelkich branżach, chemicznej i spożywczej nie wyłączając. Obrotnicę montuje się do standardowego wózka lub ładowarki teleskopowej, które muszą jednak posiadać dodatkowy układ hydrauliczny. Robiona na zamówienie obrotnica może posiadać na przykład dodatkowe ramię boczne lub być zrobiona w niestandardowych rozmiarach, według zamówienia klienta. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne przyspieszenie wielu procesów w fabrykach i magazynach, gdzie bardziej manewrowalny pojazd może wykonywać wiele dodatkowych czynności. Wysypywanie, przelewanie, wkładanie pod kątem daje dużo większe możliwości wykorzystania ładowarki lub wózka widłowego. Większe możliwości manewru i duża oszczędność czasu pozwalają pełniej wykorzystać dostępne zasoby ludzkie i maszynowe w firmie.

Zrobiona na zamówienie obrotnica z pewnością usprawni załadunek i rozładunek towaru w każdej firmie, przyczyniając się znacznie do poprawy wydajności. Możliwość zamówienia obrotnicy o niestandardowych parametrach jest dodatkowym atutem przemawiającym na korzyść takiego rozwiązania.