fotografia ślubna

Profesjonalna fotografia ślubna – czy nadal potrzebna?

Każdy z nas wie, że ślub i wesele to bardzo kosztowna uroczystość, często wydaje się na nią nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dlatego też każdy szuka takiego rozwiązania, które nie będzie go dużo kosztować.

Fotografia ślubna w Nowym Sączu jest ważna

fotografia ślubnaNie trzeba mieć najlepszego szampana i kawioru na weselu, szczególnie, że nie każdy go lubi. Lepiej jest postawić na tradycyjne dania, być może w nowej odsłonie, czy inaczej podane. Ważna jest również fotografia ślubna nowy sącz. Dobre uwiecznienie całej uroczystości jest przecież bardzo ważne. Nie inwestuje się już tylko w same zdjęcia, ale też coraz częściej w wideofilmowanie. Taka oferta jest jednak bardzo droga. Dobry fotograf ślubny często liczy sobie nawet do kilku tysięcy za sesję ślubna, jest to zatem spory wydatek. Czy da się go uniknąć? Obecnie stosowane są dwie inne metody na ślubie. Pierwsza z nich to fotografie amatorskie. Często zatrudnia się studentów, czy nawet kogoś z rodziny, kto za darmo w ramach portfolio, czy też po znajomości będzie nam robił zdjęcia. Na pewno też wielu gości, będzie miało swoje aparaty czy telefony komórkowe, którymi również będzie uwieczniało całe wydarzenie. Takie zdjęcia nie będą idealnie wyglądały i nie będą zawsze obrobione w programach graficznych, ale będą spontaniczne i naturalne. Nowością jest fotobudka.

Jest to małe ,,pomieszczenie”, do którego się wchodzi i robi tam zdjęcia z samowyzwalaczem. Do tego mamy też różne peruki, okulary czy inne dodatki, które możemy zastosować do zdjęć, przywożone przez firmę się tym zajmującą. Fotograf ślubny nam tego nie zaoferuje.