Profesjonalny i godny zaufania terapeuta

Długotrwałe przygnębienie, smutek, złość czy inne negatywne uczucia albo inne problemy ze zdrowiem psychicznym, to coś, co może doprowadzić nas na skraj wytrzymałości. Nie warto więc zwlekać czy ignorować złe samopoczucie. Lepiej zdecydować się na terapię u doświadczonej osoby, która pomoże nam i wesprze nas, tym samym pomagając nam poczuć się lepiej.

Psychoterapeuta w województwie kujawsko-pomorskim

psychoterapeuta z BydgoszczyW chwili, w której straciłam pracę, stałam się cieniem samej siebie. W głębi duszy wiedziałam, że to nie koniec świata i na pewno znajdę inne zajęcie, ale mimo tej świadomości czułam się okropnie. Straciłam chęci na wstawanie z łóżka, poczułam się mniej wartościowa i na nic nie miałam siły. Wiedziałam, że to nie jest normalne i muszę znaleźć pomoc, nim mój stan pogorszy się na tyle, że nie będę już nawet chciała jej szukać. Potrzebowałam kogoś, kto zna się na rzeczy i będzie w stanie pomóc mi zmienić moje myślenie. Na całe szczęście został mi polecony doskonały psychoterapeuta z Bydgoszczy, o którym wszyscy pisali same dobre rzeczy. Wiedziałam, że jest to osoba godna zaufania, sympatyczna i mająca lata doświadczenia. Opowiedziałam więc co mnie dręczy i jak się czuję, a podczas kolejnych sesji pracowaliśmy nad zwalczeniem negatywnych uczuć. Terapeuta ten miał takie podejście, że z każdym kolejnym spotkaniem czułam się coraz lepiej. Jestem mu wdzięczna za jego oddanie pracy i nastawienie.

Kiedy czujemy, że mamy problemy, z którymi nie damy sobie rady sami, zdecydowanie się na terapię to najlepsza decyzja, jaką możemy podjąć. Odpowiedni człowiek na pewno pomoże nam i zrobi co w jego mocy, by przywrócić nam pozytywne myślenie i zatrzymać negatywne myśli. Teraz, w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego znajdziemy kogoś właśnie takiego.