Przyjąłem dostawę felg od producenta

Lubiłem pracę w tej hurtowni, ponieważ wiele się działo i co rusz zdobywałem jakieś nowe doświadczenie. Nie miałem jednego określonego stanowiska i zajmowałem się różnymi pracami. Najbardziej podobało mi się na magazynie, gdzie przyjmowałem dostawy.

Dostawa felg od nowego producenta

felgi do przyczepyZ tego co mówił mi kolega to nasz szef negocjował ostatnio jakieś warunki z nowym producentem, od którego chciał zamówić felgi do przyczepy. Ostatnio wielu klientów pytało o ten produkt, ale nie mieliśmy zbyt dużego wyboru. Szef chciał oferować różne marki i stąd te negocjacje. Podobno nowy producent oferował świetne i bardzo trwałe felgi do przyczepy co skusiło szefa. W piątek wszyscy otrzymaliśmy komunikat, że rozmowy były dobre i czekamy na dostawę felg. Byłem zaskoczony, że tego samego dnia miały dojechać, ale jak widać, szef nie próżnował. Zostałem wytypowany do przyjęcia dostawy i cieszyłem się, że będę wykonywał pracę, która najbardziej mi odpowiadała. Dostałem od szefa informację jakie dokładnie felgi zamówił i w jakiej ilości. Na tej podstawie mogłem sprawdzić zgodność zamówienia przy dostawie. Kierowca pojawił się u nas po godzinie dziewiętnastej. Producent miał swoją siedzibę w innym mieście i nieco czasu zajęło kierowcy dotarcie do nas. Wszystkie zamówione felgi dotarły w poprawnej ilości i podpisałem odbiór. Miałem jeszcze masę czasu, to postanowiłem je umieścić w magazynie, gdzie było specjalnie wytyczone miejsce na nowe produkty. Kiedy zobaczył to szef to był bardzo zadowolony.

Felgi od tego producenta sprzedawały się doskonale od samego początku. Wszyscy wiedzieliśmy, że ta współpraca układała się świetnie i szef zdecydował się zamawiać jeszcze inne produkty od tego samego producenta. W końcu w hurtowni codziennie były tłumy.