Puchar według indywidualnego projektu

W naszej szkole co roku organizowane są zawody kilkudniowe, przypominające olimpiadę. Zresztą, tak właśnie te zawody nazywamy, naszą małą olimpiadą. Co roku bierze w niej udział coraz więcej uczniów z innych szkół, przez co zawody zyskują coraz poważniejszą rangę. Są więc rywalizacje w różnych dyscyplinach, zarówno indywidualnych, jak i zespołowych. 

Puchary na zawody sportowe

puchar na zamówienieOd kilku lat nasza szkoła praktykuje taką tradycję promowanie sportu w formie międzyszkolnej olimpiady. Przez kilka dni uczniowie kilku szkół rywalizują ze sobą w różnych dyscyplinach, żeby potem móc sięgnąć bo miejsce na podium. Wszystko mamy przygotowane, łącznie z podium i nagrodami. Oczywiście największą atrakcję są medale i puchary. Te pierwsze otrzymują wszyscy za zajęcie jednego z trzech pierwszych miejsc. Puchary zaś przyznawane są drużynom w takich dyscyplinach jak koszykówka, siatkówka czy piłka nożna. Robimy każdy puchar na zamówienie, żeby wyjątkowy co roku. Puchary tworzone są tematycznie i dany zespół otrzymuje je na zawsze, nie są przechodnie. Medale również zamawiamy. W projektowaniu pucharów i medali na każdą edycję olimpiady, biorą czynnie udział uczniowie naszej szkoły. Ostateczny wygląd puchar przybiera w specjalistycznej pracowni, z której jest potem kierowany do produkcji. Oczywiście całe zawody są darmowe dzięki temu, że mamy coraz więcej sponsorów. Lokalne firmy zyskują szansę na reklamę, a my możemy między innymi przygotować jedyne w swoim rodzaju puchary.

Każde zawody sportowe wymagają odpowiednich nagród. Na naszej międzyszkolnej olimpiadzie dzieci co roku mają szansę wygrać medale i puchary, specjalnie zaprojektowane i wykonane na tę okazję. Możliwość postawienia takiego pucharu w domu, czy też zawieszenia sobie medalu pamiątkowego, jest jedną z głównych sił napędowych.