Spodobał mi się projekt mojego szyldu

Postanowiłam otworzyć swoją firmę. Udało mi się wynająć lokal w dobrej lokalizacji. Interesowałam się masażem już od dłuższego czasu. Skończyłam kilka kursów i kiedy dzieci poszły już do szkoły postanowiłam zając się swoją karierę. Do tej pory masowałam najbliższych przyjaciół czy osoby z rodziny i każdy był zadowolony i zachęcał mnie żebym pomyślała o swoim salonie. 

Zamówiłam szyld do swojego lokalu

szyldy reklamowe dąbrowa górniczaLokal wyremontowałam z mężem. Zamówiłam odpowiednie łóżko. Zamontowaliśmy oświetlenie, które daje przytłumione światło. Dzięki temu moi klienci będą mogli się zrelaksować w trakcie masażu. Ważnym  elementem był też szyld, który chciałam powiesić nad lokalem. Musiałam poszukać firmy, która zrobi mi go i zamontuje w przystępnej cenie. Wpisałam w wyszukiwarce szyldy reklamowe dąbrowa górnicza i pojawiła mi się firma, która miała bardzo ciekawą stronę internetową. Obejrzałam katalog i wszystkie ich pomysły bardzo mi się podobały. Miałam już wstępnie pomysł jak chciałabym żeby mój szyld wyglądał. Szyld jest bardzo ważny. Przyciąga uwagę klientów i musi zachęcać do odwiedzania danego lokalu. Umówiłam się z przedstawicielem firmy u siebie w lokalu. Chciałam żeby go zobaczył i doradził gdzie najlepiej szyld reklamowy zamontować. Zależało mi żeby był dobrze widoczny i ciekawie oświetlony. Okazało się, że fachowiec który do mnie przyjechał jest moim dawnym znajomym z podstawówki. To on założył tą firmę i sam ją prowadzi. Ma sporo zleceń ale wszystko ogarnia.

Nie skojarzyłam nazwiska ale od razu się poznaliśmy. Michał doradził mi jaki szyld będzie najlepszy biorąc pod uwagę lokalizacje. Cena nie była wysoka. Dogadaliśmy szczegółowo jak szyld reklamowy ma wyglądać. Miałam go otrzymać w ciągu tygodnia. Bardzo się z tego faktu cieszyłam bo już nie mogłam się doczekać aż ruszę z moim biznesem.