Usługa mycia elewacji w Gdyni

Kiedy spotykamy się na specjalnych zebraniach spółdzielczych, z pozostałymi właścicielami mieszkań w naszym bloku wielorodzinnym, to zawsze znajduje się jakiś problem, który wymaga natychmiastowej reakcji ze strony wspólnoty. Wielokrotnie musieliśmy naciskać na administrację, by zorganizowane były remonty czy odnowienia różnych elementów budynku, ze względu na jego starość. Tym razem również zaangażowaliśmy się, by w końcu zamówić usługi odpowiednich specjalistów.

Gdyńskie usługi mycia elewacji

mycie elewacji gdyniaNasz blok był odosobniony od innych budynków, ponieważ stał na osiedlu zamkniętym. Nie był też wysoki, bo miał zaledwie dwa piętra. Dlatego też chyba było bardzo wyraźnie widać, że jest strasznie brudny. Nic dziwnego, budynek nie był bowiem myty praktycznie od momentu, gdy powstał. Niektórzy sąsiedzi myśleli o tym, żeby go przemalować, jednak uzgodniliśmy, że malowanie nie jest wcale potrzebne, by wystarczy mycie elewacji Gdynia na szczęście była miejscem, gdzie można było znaleźć bardzo dobre firmy zajmujące się takimi działaniami pielęgnacyjnymi budynków. Jako że blok nie był wysoki, to tym bardziej powinno być łatwiej go ogarnąć. Razem z jednym z sąsiadów poleciliśmy administratorce firmę, którą znaliśmy ze słyszenia. Mieli bardzo dobre referencje i efekty ich pracy można było zobaczyć na zdjęciach, które publikowali. Uzgodniliśmy więc, że zamówimy u nich mycie elewacji, licząc, że to wystarczy i nie trzeba będzie niczego odmalowywać.

Efekt mycia elewacji był niesamowity. Nagle blok odzyskał kolory i wyglądał, jakby to był zupełnie nowy budynek, a nie ten sam, szarawy bloczek, który zniechęcał przechodniów zastałym brudem. Widać teraz jak na dłoni, że trzeba pamiętać o elewacji budynku i raz na jakiś czas organizować jej mycie.