Wesele było dobrze zorganizowane

Rok temu mieliśmy z mężem ślub. Nasze wesele było bardzo udane. Wszystkie formalności udało nam się sprawnie zorganizować. Nie szykowaliśmy wielkiego wesela. Zdecydowaliśmy się na zaproszenie kilkunastu najbliższych nam osób. Zależało nam żeby nasza uroczystość była kameralna i żeby otaczali nas osoby, które są dla nas ważne. Zorganizowaliśmy małe wesele także ze względu na spore wydatki, które nas czekały. Byliśmy w trakcie budowy domu. Budowa pochłaniała sporo pieniądze. Małe wesele było dla nas wystarczające i tak tez zdecydowaliśmy.

Polecona sala weselna spodobała się nam

mała sala weselna pod toruniemUdało nam się znaleźć sale weselną, która była idealna do zorganizowania małego wesela. Sala ta znajdowała się poza miastem. Wokoło było pełno zielonych terenów. Mała sala weselna pod Toruniem bardzo nam się spodobała. Poleciła mi ją koleżanka, która także w niej brała ślub. Nie wyprawiała wielkiego wesela tak jak my. Powiedziała, że jedzenie było przygotowywane przez super kucharkę. Każdy z jej gości chwalił jedzenie i miło wspominał jej wesele. Zdecydowałam się z narzeczonym pojechać w to miejsce i kiedy je zobaczyłam wiedziałam, że tam chcę mieć zorganizowane swoje wesel. Miejsce było magiczne. Mała sala weselna pod Toruniem bardzo nam się spodobała. Pani właścicielka, która prowadziła restauracje zrobiła na nas dobre wrażenie. Była miła i uprzejma a przede wszystkim bardzo pomocna. Powiedzieliśmy ile osób planujemy zaprosić a ona dobrała odpowiednią ilość jedzenia, żeby każdy był zadowolona. Menu było bardzo bogate i mogliśmy wybierać z najróżniejszych potraw. Nie mieliśmy kamerzysty. Postawiliśmy tylko na fotografa. Lubimy obydwoje zdjęcia a kamerzysta na różnych uroczystościach nas peszy. Nasze wesele było bardzo udane. Ja się wybawiłam i bardzo mile wspominam nasze wesele. To była dla mnie bardzo wzruszająca chwila. Cieszyłam się, że udało nam się wszystko zorganizować. 

Nikt nie narzucał nam jak ma wyglądać nasze wesele. Rodzina zaakceptowała, że to jest skromna uroczystość. Wszyscy chwalili miejsce, które wybraliśmy jeśli chodzi o zabawę i smak jedzenia. Warto jest się zastanowić jak chcemy przeżyć ten dzień. To nasze wesele i my musimy być z niego zadowoleni. Postanowiliśmy w każdą rocznicę odwiedzać nasza małą salę weselną. Imprezy są w niej organizowane w weekendy. W tygodniu działa tu normalnie restauracja i można śmiało przyjeżdżać i korzystać. Miejsce na prawdę jest urocze i każdemu można polecić jeśli szuka się spokojnego miejsca do urządzenia kameralnej uroczystości.