Zamontowanie w kuchni roletek

 

W kuchni nie miałam żadnej firany ani żaluzji, ponieważ uważałam to za zbędne. Gotowałam tam tylko i nie przeszkadzało mi to. Ponadto mieszkałam na czwartym piętrze w bloku i nikt do mieszkania mi nie zaglądał. Takie rozwiązanie było dla mnie bardzo wygodne.

Okno kuchenne ze stylowymi roletkami

roletki kielceKiedy jednak przyszło moje pierwsze lato w tym mieszkaniu, a miałam je zaledwie pół roku, to zrozumiałam, że okno bez rolet jednak nie jest tak dobrym pomysłem. Przez większość dnia wpadało do kuchni słońce, przez co szybko robiło się gorąco. Nie miałam jak się ochronić i już wiedziałam, że najwyższy czas zainwestować w jakieś stylowe roletki Kielce nie były mi jeszcze tak znane, bo od niedawna tutaj mieszkałam. Postanowiłam więc poszukać najbliższego sklepu z roletami w internecie. Miałam zaprojektowaną kuchnię w idealny sposób, dlatego wyboru roletek musiałam dokonać w przemyślany sposób. W internecie wyszukałam sklep i się do niego wybrałam. Zmierzyłam wcześniej kuchenne okno, bo przecież musiałam wiedzieć w jakim rozmiarze roletki były mi potrzebne. Okno miało dwa skrzydła i dlatego chciałam dwie roletki w takim samym kolorze. Trafiłam do sklepu z nowoczesnymi rozwiązaniami i po kilkunastu minutach wróciłam do domu z roletkami. Były tak proste w montażu, że od razu postanowiłam się za to zabrać. Prawie godzinę mi to zajęło, ale się udało. Mogłam zasłonić okno i słońce już mi nie przeszkadzało tak bardzo w ciągu dnia. Roletki się prezentowały bardzo elegancko.

Mieszkało mi się wygodnie w moim mieszkaniu i dzięki temu szybko się przyzwyczaiłam do tego miasta. Często spotykałam się ze swoją sąsiadką, która była w moim wieku. Od razu się polubiłyśmy i wiedziałam, że ta znajomość zdecydowanie przerodzi się we wieloletnią przyjaźń.