Zespół muzyczny w moim mieście

Rzadko kiedy przeglądam wydarzenia, które będą miały miejsce w moim mieście. Nie mam na to czasu, a zazwyczaj i tak te eventy nie są dla mnie. Jednak któregoś dnia, całkiem przypadkiem zobaczyłam baner, że do mojego miasta przyjedzie mój ulubiony zespół. Wielbiłam ich od lat i nie mogłam uwierzyć, że będę miała ich tak blisko. Oczywiście, że nie mogło mnie tam zabraknąć.

Koncert ulubionego zespołu muzycznego

zespół muzycznyMój ulubiony zespół muzyczny miał grać już za dwa tygodnie. Obawiałam się, że może nie dostanę już biletów, bo był jakiś limit. Sala koncertowa nie była zbyt duża, a zespół był dość popularny, więc z sercem na ramieniu poszłam do kasy biletowej i w myślach błagałam, żeby jeszcze znalazły się ze dwa bilety. Chciałam zabrać moją najlepszą przyjaciółkę, która też ich bardzo lubiła. Okazało się, że bilety jeszcze były na szczęście. Chyba jakoś nie za bardzo to rozreklamowali, bo inaczej już na pewno biletu byśmy nie dostały. W dniu koncertu, czekałam już z godzinę przed, bo nie mogłam się doczekać. Słyszałam nawet, jak mają jakąś próbę, bo grała perkusja i sprawdzali sprzęt muzyczny. Gdy koncert się zaczynał, przygasło światło na wejście wokalistki. Zrobili takie specjalne efekty sceniczne. Wszyscy zaczęli radośnie krzyczeć i klaskać. Bawiłam się super, bo grali piosenki które znałam i bardzo lubiłam. Nawet zostali na bis i wracali ze dwa razy, bo ludzie nie chcieli się z nimi tak szybko pożegnać. Uwielbiam gitarzystę, bo super gra na tej swojej gitarze elektrycznej.

Gdyby nie przypadek, że zobaczyłam baner na temat koncertu, pewnie zabawa by mnie ominęła. Nie mogłabym sobie wybaczyć, że mój ukochany zespół u nas grał, a mnie tam nie było. Na szczęście udało mi się tam dotrzeć i świetnie się bawiłam. Na pewno na długo to zapamiętam.