Zleciłem zaprojektowanie strony dla swojej firmy

Firmę prowadziłem od dwunastu lat. Byłem człowiekiem starej daty i wszystko wykonywałem tradycyjnie. Dopiero jak w firmie pojawił się mój najstarszy syn to namówił mnie na korzystne zmiany. Dzięki nim otrzymywałem jeszcze więcej zleceń od nowych klientów. 

Dobrze wykonana strona internetowa

Strony wwwTo syn namówił mnie, żebym założył stronę internetową dla swojej firmy i zgodziłem się na to. Strony www przynosiły same korzyści co mi syn uświadomił. W tych czasach to wszyscy poszukiwali usług w internecie, bo to było najłatwiejsze. Zgłosiłem do syna mojego kolegi, który specjalizował się w zakładaniu stron www i pomógł mi ze wszystkim. Ja się na tym kompletnie nie znałem a mój syn był na szkoleniu poza miastem i nie mógł mi pomóc. Może i nie byłem młody, ale rozmawiać z młodymi ludźmi potrafiłem i bez problemu wyjaśniłem mu jaką stronę chciałem mieć. Przy projektowaniu mojej strony www byłem cały czas obecny co zdecydowanie wszystko ułatwiało. Miałem wpływ na każdą zmianę. To co robił ten młody chłopak było dla mnie ogromną zagadką, jednak jak powstała strona www mojej firmy to była czytelna i prosta tak jak sobie tego życzyłem. Efekt był zgodny z tym co mówił mój syn, bo dzięki stronie internetowej dowiedziało się o mnie wielu przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na współpracę. Zatrudniłem nawet nowych ludzi do pracy, żeby ze wszystkim się wyrabiać na czas. Strona www była regularnie modernizowana, bo wprowadzałem wiele nowych ofert, o których chciałem informować.

Po latach syn przejął całkowicie moją firmę, bo zdecydowałem się jednak przejść na emeryturę. Zdrowie już nie było tak dobre jak lata temu i musiałem się oszczędzać. Mój syn doskonale sam sobie ze wszystkim radził a w razie wątpliwości zawsze mógł mnie o coś zapytać.